Kanały i kształtki w dwupłaszczu 1m2

209,10  z VAT

Kształtka wentylacyjna o przekroju prostokątnym preizolowana.

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Charakterystyka produktu:

Kształtka wentylacyjna o przekroju prostokątnym preizolowana. Wykonana z blachy stalowej ocynkowanej izolowana wełną termoizolacyjną. Kształtka zakończony ramką P20.

  • Cena dotyczy 1m2 powierzchni kanału.
  • Wyślij do nas zapytanie, to przygotujemy precyzyjną wycenę

    Jak do nas trafić ?

    Wysyłka i Dostawa

    Wysyłka

    Wysyłka z naszego sklepu realizowana jest za pośrednictwem usług firm kurierskich DHL, DPD, TNT, INPOST dodatkowo realizujemy dostawy za pośrednictwem paczkomatów Inpost.

    Dostawa

    Produkty dostarczamy na terenie całej Polski. Również realizujemy zamówienia zagraniczne.
    Termin dostawy
    Termin wysyłki danego produktu podany jest przy jego opisie.  Termin wysyłki oznacza czas potrzebny do skompletowania zamówienia i przekazania produktu do firmy kurierskiej.
    Koszt dostawy
    Całkowity koszt dostawy zależy od wielkości zamówionego produktu i liczby zamawianych sztuk. Cena dostawy widoczna przy opisie danego produktu jest wyliczona dla dostawy 1 sztuki. Szczegółowa kalkulacja kosztu dostawy jest naliczana automatycznie i jest widoczna przy składaniu zamówienia.